Krepšelis0Prekė(s)

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Patogi ir praktiška, Lietuvoje pagaminta mokyklinė uniforma

Megztas drabužis nevaržo judesių, lengvai prisitaiko prie kūno, todėl vaikas patogiai jausis visą dieną.

Kvėpuojantis rūbas

Išskirtinė kokybiško trikotažo savybė – tai drėgmės sugėrimas ir oro pralaidumas. Mūsų atidžiai parenkamos medžiagos mokyklinių uniformų gamybai leidžia užtikrinti komfortą ir malonų dėvėjimą.

Platus modelių ir spalvų pasirinkimas

Gaminame įvairius uniformų modelius bet kurio amžiaus moksleiviams: susagstomus ir džemperio tipo mokyklinius megztinius, sportinius džemperius, liemenes, sijonus, sarafanus. Mokyklinių uniformų gamyboje išskiriamos šios populiariausios spalvos: kelių atspalvių mėlyna, žalia, bordo, pilka. Galime pagaminti Jūsų parinktos spalvos, rašto bei tekstūros uniformas.

Unikalios uniformų detalės

Išsiuvinėsime Jūsų mokyklos herbą ar emblemą, dėl ko Jūsų mokyklos uniforma ne tik išsiskirs, bet ir bus lengvai atpažįstama. Taip pat galime sukurti unikalias uniformos apdailos detales.

Paprasta priežiūra

Priešingai nei audinys, mezginys nereikalauja cheminio valymo, mažiau glamžosi. Pakanka skalbti namų sąlygomis sutaupant laiko ir pinigų.

Uniformų matavimai moyklose

Nemokamai organizuojame uniformų matavimus mokyklose, kurių metu tėveliai gali greitai ir patogiai gali užsakyti mokyklines uniformas. Dėl uniformų matavimo Jūsų mokykloje susisiekite su mumis.

MOKYKLINĖS UNIFORMOS